Геологічні проекти на буріння

Пошуково-розвідувальне буріння проводиться для пошуку нових покладів корисних копалин та з метою підготовки запасів промислових категорій для складання проекту розробки покладу чи родовища. Пошуково-розвідувальне буріння проводиться на основі геологічного проекту пошуково-розвідувального буріння. Даний проект містить геологічну, технічну та економічну частини. В проекті на буріння свердловини висвітлюється методика пошуково-розвідувальних робіт, проектується місцеположення та проектні глибини свердловин та конструкція свердловин. Також в даному проекті висвітлюється комплекс геологічних, геофізичних та лабораторних досліджень, що будуть виконуватися на етапі будівництва свердловин. Також окремі розділи проекту висвітлюють технічні засоби

Спеціалісти Інституту Геології розроблять проект на буріння  свердловини на найвищому технічному рівні та в найкоротші терміни.

У разі Вашої зацікавленості послугою наші фахівці Інституту Геології готові надати безкоштовну консультацію та обговорити деталі:

+380444657587

+380672868414

geo@insgeo.com.ua