Оцифрування каротажних діаграм

Методи ГДС (геофізичні дослідження в свердловинах) поділяються на електричні, радіометричні, сейсмоакустичні, газовий каротаж та інші.

Оцифрування геофізичних матеріалів старого фонду свердловин (оцифрування даних ГДС), таких як гамма-каротаж (ГК), нейтронний гамма-каротаж (НГК), стандартний каротаж (потенціал зонд, градієнт зонд, крива спонтанної поляризації (ПС)), акустичний каротаж, дебітометрія, магнітний локатор муфт (МЛМ), гамма-гамма каротаж (ГГК), термокаротаж, кавернометрія, індукційтий каротаж (ІК), зареєстрованих в аналоговому вигляді, є одним із складових комплексної інтерпретації даних промислової геофізики, яка необхідна для підвищення надійності та достовірності нафтогазорозвідувальних робіт, формування тривимірних геологічних моделей, обґрунтування закладання проектних свердловин, складання планів розробки родовищ, підрахунку запасів нафти та газу тощо. Досить часто аналогові записи результатів ГДС (каротажні діаграми) зберігаються в неналежному вигляді. Оцифровка каротажних діаграм та перенесення результатів ГДС в LAS формат шляхом оцифровки дозволяє запобігти впливу часу та неналежних умов зберігання на безцінну геологічну інформацію.

Для виконання оцифрування каротажних діаграм фахівцями Інституту Геології використовуються сучасна комп’ютерна та сканувальна техніка, а також відповідне програмне забезпечення.

 

У разі Вашої зацікавленості послугою наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію та обговорити деталі:

0444657587

0672868414

geo@insgeo.com.ua