Паспорти свердловин

Послуги складання паспортів артезіанських свердловин

Після буріння свердловини на неї обов‘язково необхідно оформити складений за певною формою паспорт, без якого експлуатація свердловини неможлива.

Паспорт на артезіанські свердловини проходить відповідну реєстрацію у Державному реєстрі артезіанських свердловин. Державний облік здійснюється Держгеонадрами на підставі Постанови Кабміну України від 8 жовтня 2012 року №963.

Паспорт артезіанської свердловини містить інформацію про технічний стан свердловини, геологічні дані.

Послуги складання паспортів нафтогазових свердловин

Паспорти на реєстрацію до Державної служби геології та надр України подають підприємства, у яких на балансі перебувають нафтогазові свердловини, з яких ведеться видобуток вуглеводнів чи перебувають у спостережному фонді. Також паспорт на свердловину повинен складатись при бурінні нової свердловини на нафту та газ.

Порядком ведення обліку нафтових і газових свердловин від 20.04.2005 р. №76 затверджено типову форму складання паспортів нафтогазових свердловин. В паспорті надрокористувач вказує загальні відомості про свердловину, місцезнаходження свердловини, назву нафтогазового родовища чи нафтогазової площі, дані про спеціальний дозвіл на користування надрами, відомості про вартість свердловини, стан у якому перебуває свердловина, конструкція свердловини, результати випробування свердловини, відомості про склад обладнання свердловини, дані про комплекс ГДС проведених в свердловині, а також екологічні параметри такі як водоохоронна зона, санітарно-захисна зона населених пунктів, факт розташування свердловини в межах природно-заповідного фонду. Окремо в паспорт свердловини вносяться відомості щодо стану експлуатації нафтогазової свердловини.

Спеціалісти Інституту Геології нададуть послуги з оформлення паспорта свердловини та передачі його на реєстрацію до Держгеонадр на найвищому технічному рівні та найкоротші терміни.

 

У разі Вашої зацікавленості послугою зі складання паспортів свердловин чи іншими послугами наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію та обговорити деталі:

0444657587

0672868414

geo@insgeo.com.ua