Проекти дослідно-промислової розробки
Дослідно-промислова розробка родовищ (ДПР) корисних копалин є складовою частиною робіт з їх геологічного вивчення із використанням промислових засобів і технологічних схем вилучення і перероблення мінеральної сировини. Вона здійснюється з метою уточнення окремих гірничо-геологічних, технологічних та інших параметрів, необхідних для підрахунку запасів корисних копалин і обґрунтування вибору раціональних методів видобування мінеральної сировини.
Проекти ДПР родовищ корисних копалин, що розвідуються, є складовою частиною загального проекту геологорозвідувальних робіт (окрім проектів ДПР родовищ вуглеводнів, які складаються окремо) і складаються авторами загального проекту із залученням, у разі потреби, фахівців із спеціалізованих проектних організацій.
Проекти робіт з ДПР родовищ корисних копалин погоджуються Державним комітетом України по нагляду за охороною праці (далі – Держнаглядохоронпраці), а також центральним органом державної виконавчої влади, який здійснює управління в галузі видобування та перероблення даного виду корисної копалини, і затверджуються користувачем надр або замовником робіт.
Розробка проектів геологічного вивчення, в т.ч. дослідно-промислової розробки регламентується Наказом №34/М від 03 березня 2003 р. Міністерсова екології та природних ресурсів України «Положення про порядок організації та виконання дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення».
Інститут Геології готовий розробити Проект дослідно-промислової розробки родовища на найвищому технічному рівні та найкоротші терміни.
У разі Вашої зацікавленості послугою наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію та обговорити деталі:
+380444657587
+380672868414
geo@insgeo.com.ua