Технічні проекти на спорудження свердловин

ТЕХНІЧНИЙ ПРОЄКТ НА БУДІВНИЦТВО СВЕРДЛОВИНИ – основний документ, який складається при проєктуванні робіт з будівництва свердловин. Технічний проект містить усі дані, необхідні для складання кошторису на будівництво свердловини. Проєкт можна складати для групи свердловин – груповий технічний проєкт чи для однієї свердловини – індивідуальний технічний проєкт. Технічний проект на буріння свердловин складається спеціалізованими організаціями (інститутами) у відповідності із завданням на проєктування, яке видається власнику.

Технічний проект на будівництво свердловини охоплює такі обов’язкові розділи: орографія району; геологічна частина; промислово-геофізичні та дослідницькі роботи; підготовчі роботи до будівництва свердловин; бурове обладнання – вежі, привежові споруди і котельна; технологія проведення і кріплення свердловини; випробування свердловини на продуктивність; обґрунтування тривалості будівництва свердловини; мала механізація процесів буріння; техніка безпеки; промислова санітарія та протипожежні заходи (додаткові відомості, необхідні для складання проєктно-кошторисної документації); перелік свердловин і їх техніко-економічні показники, а також розділ оцінки впливу на навколишнє природне середовище. До технічного проєкту на буріння свердловин додаються геолого-технічний наряд і схема транспортних зв’язків із вказуванням під’їзних шляхів.

Спеціалісти Інституту Геології розроблять Технічний проект на будівництво свердловини на найвищому технічному рівні та в найкоротші терміни.

У разі Вашої зацікавленості послугою наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію та обговорити деталі:

+380444657587

+380672868414

geo@insgeo.com.ua