Інститут геології – це спільнота висококваліфікованих геологів-практиків. Працівники Інституту Геології тривалий час працювали у державних видобувних компаніях та наукових установах, зокрема, в НАК «Нафтогаз України», УкрДГРІ, НаукаНафтогаз, УкрНДІгаз, Інституті геологічних наук. Колектив нашого підприємства на найвищому професійному рівні вирішує задачі надрокористування будь-якої складності. Наші фахівці готові виконати роботи як точкові задачі, так і вирішити комплексно питання надрокористування «під ключ». Нашими ключовими цінностями є найвища якість виконання робіт, вчасність надання послуг та повна задоволеність клієнта.

Інститут геології – Ваш надійний партнер у надрокористуванні.

НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

Локтєв Андрій Андрійович

Локтєв Андрій Андрійович

Голова наглядової ради
Працював на інженерних і наукових посадах у ПАТ "Укргазвидобування", СП "Полтавська газо-нафтова компанія", проектним менеджером реформи надрокористування при мін. природи, керівником ТОВ "Геопауер Україна", УкрДГРІ. Кандидат геологічних наук. Вища освіта за напрямами "Геологія нафти і газу" та "Менеджмент".
Карленко Ілля Сергійович

Карленко Ілля Сергійович

Директор
Досвічений фахівець в галузі геології. Керівник сучасної компанії, що чітко визначає ключові проблеми надрокористувачів і демонструє основні шляхи їх вирішення в найкоротші терміни.
Афанасьєв Олександр Леонідович

Афанасьєв Олександр Леонідович

Головний маркшейдер
Головний спеціаліст Інституту геології з проектування, маркшейдерії та супроводу надрокористування. Загальний досвід в галузі: понад 30 років. Розробив понад 180 проектів розробки родовищ та проектів спорудження гірничовидобувних підприємств.
Мережко Марія Дмитрівна

Мережко Марія Дмитрівна

Інженер-проектувальник
В 2014 році закінчила з відзнакою Криворізький національний університет за спеціальністю «геологія». З 2014 до 2017 р працювала в ПРАТ «ПівнГЗК», Metinvest Holding. Пройшла трудовий шлях від гірника на геологічних роботах до заступника головного геолога комбінату. 3 2021 р працює в Інституті Геології на посаді інженера проектувальника. Займається складанням геологічних звітів та графіки до них, а також відповідальна за комунікацію в соціальних мережах (SMM).
Артеменко Олена Василівна

Артеменко Олена Василівна

Провідний геофізик
Загальний стаж у наукових установах: понад 15 років. Володіє глибокими навиками інтерпретації, як польових, так і внутрішньосвердловинних геофізичних досліджень. Вищі освіти за напрямами; "Геофізика", "Фінанси".
Кормило Сергій Теодорович

Кормило Сергій Теодорович

Головний гідрогеолог
В 2001 році розпочав трудову діяльність з посади техніка-гідрогеолога. Працював в різманітних гідрогеологічних організаціях (зокрема ПДРГП "Північгеологія"). Вніс вагомий вклад в розвиток НВЦ "УКРДГРІ", очолював геологічну службу підприємства. З 2021 рокі працює в Інституті Геології на посаді головного гідрогеолога. Має великий досвід та сучасні знання, що допоможіть розв'язати будь-яке спірне питання в сфері гідрогеології.
Лазоренко Марина Миколаївна

Лазоренко Марина Миколаївна

Гідрогеолог
В 2020 році закінчила з відзнакою КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Має професійну кваліфікацію "Молодший науковий співробітник. Гідрогеолог". Знайомство з геологією розпочала з відвідування геологічного гуртка, а пізніше проводила заняття для дітей у власному гуртку "Геології та палеонтології" в КПДЮ. З 2020 по 2021 р.р. мала досвід викладання географії в спеціалізованій школі-інтернаті. З 2021р. працює гідрогеологом в Інституті Геології.
Мельниченко Марина Сергіївна

Мельниченко Марина Сергіївна

Гідрогеолог
У 2021 році отримала диплом бакалавра за спеціальністю "Гідрогеологія". Навчається в магістратурі КНУ ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Гідрогеологія". Долучається до виконання звітів з геолого-економічної оцінки родовищ підземних вод.