Інститут геології – це спільнота висококваліфікованих геологів-практиків. Працівники Інституту Геології тривалий час працювали у державних видобувних компаніях та наукових установах, зокрема, в НАК «Нафтогаз України», УкрДГРІ, НаукаНафтогаз, УкрНДІгаз, Інституті геологічних наук. Колектив нашого підприємства на найвищому професійному рівні вирішує задачі надрокористування будь-якої складності. Наші фахівці готові вирішити, як точкові задачі, так і комплексні питання надрокористування «під ключ». Нашими ключовими цінностями є найвища якість виконання робіт, вчасність надання послуг та повна задоволеність клієнта.

Інститут геології – Ваш надійний партнер у надрокористуванні.

НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

Локтєв Андрій Андрійович

Локтєв Андрій Андрійович

Голова наглядової ради
Працював на інженерних і наукових посадах у ПАТ "Укргазвидобування", СП "Полтавська газо-нафтова компанія", проектним менеджером реформи надрокористування при мін. природи, керівником ТОВ "Геопауер Україна", УкрДГРІ. Кандидат геологічних наук. Вища освіта за напрямами "Геологія нафти і газу" та "Менеджмент".
Карленко Ілля Сергійович

Карленко Ілля Сергійович

Директор
Досвічений фахівець в галузі геології. Керівник сучасної компанії, що чітко визначає ключові проблеми надрокористувачів і демонструє основні шляхи їх вирішення в найкоротші терміни.
Наєлапєа Галина Миколаївна

Наєлапєа Галина Миколаївна

Заступник директора
Почесний розвідник надр. Має 20-ти річний досвід управління державним геолого-розвідувальним підприємством (НВЦ УкрДГРІ) та колективом понад 200 співробітників. В Інституті Геології відповідає за ефективну взаємодію з надрокористувачами. Нагороджена медалями В.І.Лучицького, Л.І.Лутугіна, почесними грамотами Державної геологічної служби та грамотою голови м. Київ.

ВІДДІЛ РУДНИХ І НЕРУДНИХ КОРИСНИХ КОПАЛИН

Афанасьєв Олександр Леонідович

Афанасьєв Олександр Леонідович

Головний маркшейдер
Головний спеціаліст Інституту геології з проектування, маркшейдерії та супроводу надрокористування. Загальний досвід в галузі понад 30 років. Розробив понад 180 проектів розробки й рекультивації родовищ та проектів спорудження гірничовидобувних підприємств.
Мережко Марія Дмитрівна

Мережко Марія Дмитрівна

Провідний інженер-проектувальник
В 2014 році закінчила з відзнакою Криворізький національний університет за спеціальністю «геологія». З 2014 до 2017 р працювала в ПРАТ «ПівнГЗК», Metinvest Holding. Пройшла трудовий шлях від гірника на геологічних роботах до заступника головного геолога комбінату. 3 2021 р працює в Інституті Геології на посаді інженера проектувальника. Займається складанням геологічних звітів та графіки до них, а також відповідальна за комунікацію в соціальних мережах (SMM).
Артеменко Олена Василівна

Артеменко Олена Василівна

Провідний геофізик
Загальний стаж у наукових установах понад 15 років. Володіє глибокими навиками інтерпретації, як польових, так і внутрішньосвердловинних геофізичних досліджень. Вищі освіти за напрямами "Геофізика", "Фінанси".

ВІДДІЛ ГІДРОГЕОЛОГІЇ

Кормило Сергій Теодорович

Кормило Сергій Теодорович

Головний гідрогеолог
В 2001 році розпочав трудову діяльність з посади техніка-гідрогеолога. Працював в державних гідрогеологічних організаціях (зокрема ПДРГП "Північгеологія"). Вніс вагомий вклад в розвиток НВЦ "УКРДГРІ", очолював геологічну службу підприємства. В Інституті Геології працює на посаді головного гідрогеолога. Має великий досвід та знання, що допоможіть розв'язати будь-яке спірне питання в сфері гідрогеології.
Синюк Валентина Миколаївна

Синюк Валентина Миколаївна

Провідний гідрогеолог
Вищу освіту отримала в Київському національному університеті ім. Шевченка. Має 35-річний досвід роботи гідрогеологом в різноманітних геолого-розвідувальних установах (КДГП "Геосервіс", ЦГГР та ВЗ ДП "Укргеофізика", НВЦ "УкрДГРІ" тощо). В Інституті Геології займається складанням звітів по геолого-економічній оцінці запасів підземних вод, проектів зон санітарної охорони та технологічних схем.
Лазоренко Марина Миколаївна

Лазоренко Марина Миколаївна

Гідрогеолог
В 2020 році закінчила з відзнакою КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Має професійну кваліфікацію "Молодший науковий співробітник. Гідрогеолог". Знайомство з геологією розпочала з відвідування геологічного гуртка, а пізніше проводила заняття для дітей у власному гуртку "Геології та палеонтології" в КПДЮ. З 2020 по 2021 р.р. викладала географію в спеціалізованій школі-інтернаті. З 2021р. працює гідрогеологом в Інституті Геології.
Мельниченко Марина Сергіївна

Мельниченко Марина Сергіївна

Гідрогеолог
У 2021 році отримала диплом бакалавра за спеціальністю "Гідрогеологія". Навчається в магістратурі КНУ ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Гідрогеологія". Долучається до виконання звітів з геолого-економічної оцінки родовищ підземних вод.